Lista ofert

239 000 zł
bez prowizji
działka na sprzedaż - Aleksandrów Łódzki (gw), Sanie
Aleksandrów Łódzki (gw), Sanie
Powierzchnia: 1 205,00 m2
Cena/m2: 198,34 zł
PND-GS-6757

Notatnik
354 000 zł
bez prowizji
działka na sprzedaż - Aleksandrów Łódzki (gw), Sanie
Aleksandrów Łódzki (gw), Sanie
Powierzchnia: 3 000,00 m2
Cena/m2: 118,00 zł
PND-GS-6753

Notatnik
1 444 000 zł
bez prowizji
działka na sprzedaż - Aleksandrów Łódzki (gw), Łobódź
Aleksandrów Łódzki (gw), Łobódź
Powierzchnia: 8 493,00 m2
Cena/m2: 170,02 zł
PND-GS-6739

Notatnik
155 500 zł
bez prowizji
działka na sprzedaż - Aleksandrów Łódzki (gw), Słowak
Aleksandrów Łódzki (gw), Słowak
Powierzchnia: 1 196,00 m2
Cena/m2: 130,02 zł
PND-GS-6735

Notatnik
1 500 000 zł
bez prowizji
działka na sprzedaż - Aleksandrów Łódzki (gw), Krzywiec
Aleksandrów Łódzki (gw), Krzywiec
Powierzchnia: 11 577,00 m2
Cena/m2: 129,57 zł
PND-GS-6713

Notatnik
3 470 000 zł
bez prowizji
działka na sprzedaż - Aleksandrów Łódzki (gw), Rąbień
Aleksandrów Łódzki (gw), Rąbień
Powierzchnia: 21 032,00 m2
Cena/m2: 164,99 zł
PND-GS-6689

Notatnik
687 000 zł
bez prowizji
działka na sprzedaż - Aleksandrów Łódzki (gw), Ciężków
Aleksandrów Łódzki (gw), Ciężków
Powierzchnia: 10 318,00 m2
Cena/m2: 66,58 zł
PND-GS-6669

Notatnik
60 000 zł
bez prowizji
działka na sprzedaż - Aleksandrów Łódzki (gw), Stary Adamów
Aleksandrów Łódzki (gw), Stary Adamów
Powierzchnia: 55,00 m2
Cena/m2: 1 090,91 zł
PND-GS-6646

Notatnik

rozumiem